Ilustračný obrázok - výfukové systémy

Tel.: 02 / 644 619 23
Mobil: 0903 515 383
Skypnite nám Nájdete nás na Facebooku

Ťažné zariadenia BOSAL

Firma Bosal bola založená v roku 1923 v Alkmaaru v Holandsku. Vysoká úroveň kvality a služieb firmy Bosal je podmienená viac než 70 ročnou skúsenosťou. Bosal je jedným zo svetových výrobcov výfukových systémov, ktorý dodáva výfuky výrobcom automobilov a tiež na trh náhradných dielov.
Nová koncepcia výfukových systémov Bosal je veľkým krokom vpred v technológii výfukových systémov počínajúc katalyzátorom. Systém obsahuje viacvrstvé potrubie, ktoré chráni pred vysokými teplotami a má vstavaný katalyzátor s kovovým substrátom (ManiCat®), ktorý zlepšuje emisné parametre vďaka rýchlejšiemu dohoreniu. Bosal taktiež propaguje ľahký výfukový systém s neobvyklým závesným systémom, ktorý znižuje hmotnosť o viac než 50%, čím ponúka mnoho zlepšení oproti konvenčným výfukovým systémom. Bosal používa pre trh s náhradnými dielmi technológiu laserového zvárania ktorá umožňuje lepšiu tesnosť a stálosť spojov.
Bosal nepretržite usiluje o inováciu ako súčasť zlepšovacích. Každoročne firma Bosal dopĺňa do svojho sortimentu viac než 500 nových dielov výfukov.
V našom sortimente nájdete všetky typy výfukov katalyzátorov a pružných spojok na výfuky.