Ilustračný obrázok - výfukové systémy

Tel.: 02 / 644 619 23
Mobil: 0903 515 383
Skypnite nám Nájdete nás na Facebooku

Manžety BAILCAST

Stiahnite si cenník pre manžety Bailcast, produktový rad 2010 [XLS, 600 KB].

MANŽETY Riadenie Bailcast Ltd. Bolo založené v roku 1981 vChorley v Anglicku. Bailcast sa od začiatku orientoval na vývoj a výrobu gumených automobilových dielov, hlavne v sektore inovatívnych rozťahovacích manžiet a manžiet riadenia.


Prvý produkt bol patentovaný v roku 1984. Od tej doby si vďaka nepretržitým inováciám a vývojovým zručnostiam Bailcast získal jednu z vedúcich pozícií na trhu. Dnešné produkty vyrobené spoločnosťou Bailcast sú dodávané Európskym automobilovým koncernom rovnako ako sú ponúkané na predaj na voľnom trhu. V súčasnej dobe Bailcast predáva svoje výrobky do viac ako 20 krajín po celom svete. Už od počiatku sú produkty Bailcast vyrábané výlučne vo Veľkej Británii. Chemická továreň MEADEX, v ktorej sú vyrábané manžety sa nachádza v Ross-on-Wye (Juho-Západné Anglicko). Na trhu je k dispozícii veľké množstvo manžiet a manžietriadenia od rôznych dodávateľov. To je dôvod prečo p. Philip Hayward, zakladateľ a výkonný riaditeľ Bailacast Ltd., Nechcel ponúknuť len ďalšiu bežnú manžetu. Manžeta Duraboot je presne taký produkt. Podľa mnohých automobilových odborníkov je to inovatívne riešenie vytvárajúce nové trendy v trhovom automobilovom obchode. Manžety Duraboot vyčnievajú z radu mnohých produktov dostupných na automobilovom trhu. Bailcast Ltd. ponúka produkty kvalitou porovnateľné alebo prevyšujúce prvovýrobu. Keďže používame vysoko kvalitnémateriály, všetky naše produkty sú ponúkané s 2-ročnou zárukou. Manžeta je vyrobená z NEOPRENU - syntetického, chemicky inertného materiálu, ktorý je elastický pri teplotách medzi -40oC a +125oC Oproti ostatným prírodným alebo syntetickým gumám, sa NEOPRÉM vyznačuje vynikajúcou odolnosťou proti olejoma rozpúšťadlám - veľmi pomaly prechádza procesom starnutia oproti ostatným používaným.

Neopren sa dobre hodí pre laboratórne použitie, pre riadenie a použitie pre ochranu, rovnako ako ho používa NASA vo vesmírnych technológiách. Z jednoduchého dôvodu odolnosti a životnosti produktov, komponenty ktoré sú vyrobené z neoprénových aditív bývajú zvyčajne drahšie ako ostatné. Takmer všetci konkurenti ktorí ponúkajú obdobné (rozťahovacie)manžety používajú iný, lacnejší materiál Nitril, ktorý sa vyznačuje správnymi vlastnosťami len do -20oC.