Ilustračný obrázok - výfukové systémy

Tel.: 02 / 644 619 23
Mobil: 0903 515 383
Skypnite nám Nájdete nás na Facebooku

Plnenie klimatizácie

Naplníme, vyčistíme, dezinfikujeme a vyskúšame tesnosť chladiča i trubiek vášho vozidla. Netesnosti zisťujeme pomocou UV farbiva. Zabezpečujeme zváranie, výmenu chladičov a trubiek, meníme "O" krúžky a olej v kompresoroch . Všetko je plne automatické, nemusíte sa báť, že pri plnení praskne alebo sa nejako inak poškodí chladič či potrubia klimatizácia Vášho auta. Plnenie a dezinfekcia klimatizácií by sa mala vykonávať každý rok aby sa predišlo nepríjemným pachom a plesniam.

Dezinfekcia

V klimatizačnom systéme sa usadzujú škodlivé mikroorganizmy, baktérie a plesne, ktoré skrz prúdiaci vzduch pri zapnutej klimatizácii vdychuje posádka celého vozidla! Zbavte svoje vozidlo plesní a baktérií a dýchajte konečne čistý vzduch! Dezinfekciu klimatizácie sa odporúča opakovať dvakrát ročne, iba tak si v kabíne auta zaistíte skutočne nezávadný vzduch. Čistenie klimatizácie je obzvlášť potrebné, ak autom vozíte malé deti či alergikov.

Kabínový filter

Kabínové filtre (alebo tiež peľové filtre) zabraňujú prieniku prachu, peľov, sadzí a iných nečistôt do kabíny automobilu. Vďaka znečistenému kabínovému filtra sa znečisťuje vnútorná časť predného skla na ktorom vzniká ťažko odstrániteľný povlak. Ďalej sa v kabíne držia nepríjemné pachy, ktoré vnikajú do vozidla počas štartovania alebo prejazdom miesta, kde sa pach vyskytuje. Vzduch v kabíne sťažuje a zvyšuje únavu vodiča. Odporúčame meniť kabínový filter dvakrát ročne.

Plnenie klimatizacie 35,-

Plnenie klimatizacie plus dezinfekcia ozńom 45,-

Čistenie klimatizácie Ozónom iba za 9,00 € zahŕňa:

Plnenie a čistenie klimatizácie robíme na špičkovom plne automatickom stroji VALEO CLIMFILL PRO a na čistenie (dezinfekciu) interiéru, klimatizácie a ventilačného systému používame OZÓN TECH. Uvedené ceny platia pre OSOBNÉ autá.